Kerkohet kthim telefonate
Eficienca
provuar klinikisht
Me shume se
3500 opinione

Bactefort® - nje zgjidhje e sigurte kunder paraziteve

Eliminoni te gjithe parazitet dhe krimbat

Mjafton nje mjekim per te eliminuar gjithe parazitet fale perberesve te saj

Kura eliminon parazitet dhe mbron melcine, zemren, mushkrite, stomakun dhe lekuren

Heq qelbezimin e stomakut dhe eliminon vezet e paraziteve

Zbritje special

Ulje -50%

27 Edhe

Produkt I
limituar

Cmimi total

1980

Cmimi me ulje

990

Shteti

Vendosni emrin tuaj

Numri i celularit

Te dhenat e juaja jane te mbrojtura nga
SecureTECH

Nje nder 15 milion persona vdesin cdo vit nga parazitet

Kujdes! Parazitet!

Jane shkak I semundjeve infeksionale dhe onkologjike

Prekin melcine, mushkrite, trurin dhe zemren

Jane te afte te shkojne deri ne 40 cm dhe bejne 250 veze pernjehere

Verifiko nese ke simptomat e infeksionit!

  • Alergjia (skuqje, sy te perlotur, rrjedhje hundesh).
  • Ftohje te shpeshta, dhimbje fyti, djegje hundesh
  • Lodhje kronike (e shpejte)
  • Dhimbje te shpeshta koke, kapsllek ose diarre.
  • Dhimbje muskujsh
  • Nervozizem, mungese gjumi dhe mungese urie
  • Shikim I erret

Si hyjne parazitet ne organizmin tone?

Transportuesit
e infeksionit

Uji, toka
dhe ushqimi

Kafshet shtepiake
dhe insektet

Gjerat me perdorim
te perbashket

¿Si funksionon Bactefort ® ne organizmin e infektuar?

Ekstrakti I fleteve te

thupres, eliminon gjithe parazitet, ndalon qelbezimin e stomakut.

Ekstrakti I lules se Filipendules,

eliminon virusin, kerpudhat dhe bakteret

Ekinakea,

eliminon pergjithnje vezet e paraziteve

Kombinimi I 20 komponenteve natyral,

rikuperon mbrojtjen e organeve te brendshme

Zbritje special

Ulje -50%

Cmimi total

1980

Cmimi me ulje

990

Produkt I
limituar

27 Edhe

Te dhenat e juaja jane te mbrojtura nga
SecureTECH

Shteti

Vendosni emrin tuaj

Numri i celularit

Zbritje special

Ulje -50%

27 Edhe

Produkt I
limituar

Cmimi total

1980

Cmimi me ulje

990

Shteti

Vendosni emrin tuaj

Numri i celularit

Te dhenat e juaja jane te mbrojtura nga
SecureTECH

Rezultatet nga kerkimi shkencor:

Hulumtimi I bere tek vullnetare te prekur nga semundje parazitare
90-100%
Rezultatet e
grupit 1
(Bactefort kunder paraziteve)
1-2%
Rezultatet e
grupit 2
(qetesuese, e pademshme)

Eliminimi I krimbave te zorreve dhe vezeve te paraziteve

Stabilizimi I funksionit te pankreasit

Eliminimi I alergjive dermatike

Eliminimi I gastritit, dhimbjeve, diarrese

Eliminimi I anemise

100%


80%

90%

90%

100%

Eliminimi I krimbave te zorreve dhe vezeve te paraziteve

Eliminimi I gjithe simptomave sekondare

0%


1-2%

Ne cfare Bactefort eshte me e mire se tratamientet e tjere kimik?

Zgjidhje natyrale kunder paraziteve I vleresuar nga helmintologet.

Ka nje shije shume te shijshme qe I pelqen.

Permban bime medicinal te mbledhura ne vende ekologjike.

Nuk ka efekte sekondare negative (gje qe jep avantazh para ilaceve kimikate sepse nuk jep marrje mendsh, te vjella, dhe nuk perkeqeson biokimine ne melci)

Zgjidhje natyrale dhe e sigurte per te cilen nuk nevojitet recete nga mjeku.

Zbritje special

Ulje -50%

Cmimi total

1980

Cmimi me ulje

990

Produkt I
limituar

27 Edhe

Te dhenat e juaja jane te mbrojtura nga
SecureTECH

Shteti

Vendosni emrin tuaj

Numri i celularit

Zbritje special

Ulje -50%

27 Edhe

Produkt I
limituar

Cmimi total

1980

Cmimi me ulje

990

Shteti

Vendosni emrin tuaj

Numri i celularit

Te dhenat e juaja jane te mbrojtura nga
SecureTECH

Opinion nga mjeku ne lidhje me Bactefort:

Ne nje kohe te shkurter, ftohjet jane me te perhapura se semundjet me karakter parazitar. Zgjidhjet kunder paraziteve ne ditet e sotme jane shume, por nje nga te paret qe jane shfaqur eshte ekzaktesisht Bactefort qe per 10 vite ka qene ilaci me I besueshem me rezultatet me te shpejta. Ja jap pacienteve te mi per kure dhe ndalim te infeksioneve parazitare.

Kristian Kodra

Toksikolog, professional, MD

Eksperience ne fshat: 18 vite

Ndihesh I shendetshem, fale Bactefort

Lekura, floket dhe thonjte duken te paprekshem. Ndihesh me I ri. Alergjia zhduket.

Tretja eshte permiresuar. Flen me mire dhe punon me mire. Tani ke me shume kohe per te permbushur objektivat!

Problemet me parazitet zhduken nga jeta jote se bashku me semundjet. Ndihesh me I shendetshem.

Zbritje special

Ulje -50%

Cmimi total

1980

Cmimi me ulje

990

Produkt I
limituar

27 Edhe

Te dhenat e juaja jane te mbrojtura nga
SecureTECH

Shteti

Vendosni emrin tuaj

Numri i celularit

Zbritje special

Ulje -50%

27 Edhe

Produkt I
limituar

Cmimi total

1980

Cmimi me ulje

990

Shteti

Vendosni emrin tuaj

Numri i celularit

Te dhenat e juaja jane te mbrojtura nga
SecureTECH

Opinione nga njerezit qe kane provuar zgjidhjen e Bactefort?

Shuuuuuume faleminderit, ky produkt eshte nje mrekulli!!! Me pare djali jone semurej shume shpesh, ishte I zbehte dhe vuante nga dhimbjet abdominale.Provuam gjithcka. Planifikuam te perdornim dhe zgjidhje per te rritur. Mire qe erdhi gjyshja dhe sapo e pa kishte zgjidhjen ekzakte. Eksperienca eshte shume e rendesishme! Ajo na rekomandoi te perdornim Bactefort. Fale Zotit! Djali im eshte sheruar per nje muaj! Eshte shendoshe e mire! Dhe me e rendesishmja me deshire per te studiuar! Tani do kem me shume kujdes me parazitet!

Maria Deda, Tirane


Ne 2011 u semura me opistorciasis. Nga atehere gjendja ime ishte shume e rende. Ne fillim ndihesha shume e dobet. Me pas me thane qe kisha parazite. U shtrova ne spital dhe u mjekova plotesisht. Por per nje vit u shfaqen perseri. Kete here vendosa te blej produkt online. Me eficiente ishte Bactefort. Dhe kam 2 vite e gjysem qe ndihem perfekt! Jam kuruar nga alergjia, dobesia, marrja e mendeve dhe dhimbje ne krahun e djathe. Me ne fund gjuha ime ka nje ngjyre normale dhe tretja eshte normalizuar.

Anxhela, DurresKam studiuar cdo gje ne internet ne lidhje me Bactefort dhe kam lexuar gjithe komentet. Sigurisht, pata shume kujdes, nuk e dija nese mund te me ndihmonte ose jo. Por meqe kishte terhequr vemendjen e klienteve, vendosa ta blej. E perdora me rregull dhe ne fund ndihesha nje person ndryshe. Isha me humor me te mire dhe me deshire per tu kuruar. Pas rezultateve isha shume I lumtur. Eliminova te gjithe parazitet. Kisha frike se mos krimbat arrinin gjatesine 40 cm….Faleminderit qe me sheruat.

Maria Doda, Elbasan

Zbritje special

Ulje -50%

Cmimi total

1980

Cmimi me ulje

990

Produkt I
limituar

27 Edhe

Te dhenat e juaja jane te mbrojtura nga
SecureTECH

Shteti

Vendosni emrin tuaj

Numri i celularit

Zbritje special

Ulje -50%

27 Edhe

Produkt I
limituar

Cmimi total

1980

Cmimi me ulje

990

Shteti

Vendosni emrin tuaj

Numri i celularit

Te dhenat e juaja jane te mbrojtura nga
SecureTECH

Bactefort perdoret per:

Te rritur:

Merret dy here ne dite, nje ore pas ngrenies. Kura komplet eshte 30 dite.

Cfare merrni ju nese blini ketu?

Eshte shume e sigurte per shendetin tuaj.

Cmime origjinale.

Garanci per sigurim individual (per 24 ore)

Dergojme ne te gjithe Shqiperine

Certifikuar per autenticitet

Si blihet?

1. Ler kerkesen tende ne faqen tone ne internet

2. Do komunikojme ne me ty.

3. Ju dergojme produktin

4. Paguani produktin

Bactefort® - zgjidhje e sigurte kunder paraziteve!

Mjafton nje ilac per te hequr te gjithe parazitete racias a su composición a base de sustancias tánicas

Kura, elimion parazitet dhe mbron zorret, zemere, mushkrite, stomakun dhe lekuren.

Alivia posibles procesos de supuración en el estómago y elimina los huevos de los parásitos

Cmimi total

1980

Cmimi me ulje

990

Shteti

Vendosni emrin tuaj

Numri i celularit

Zbritje special

Ulje -50%

27 Edhe

Produkt I
limituar

Cmimi total

1980

Cmimi me ulje

990

Shteti

Vendosni emrin tuaj

Numri i celularit

Te dhenat e juaja jane te mbrojtura nga
SecureTECH

Cmimi total

1980

Cmimi me ulje

990

Shteti

Vendosni emrin tuaj

Numri i celularit